Over DIE MY LOVE

DIE MY LOVE

In deze ‘intensely sensual study of a woman in meltdown’ (The Guardian) schittert Jennifer Lawrence als jonge moeder die de grip op het leven verliest.
Grace (Jennifer Lawrence) en Jackson (Robert Pattinson) zijn een toonbeeld van jong geluk. Ze verhuizen naar een oud huis in Montana, dat ze opknappen en waar ze genieten van de natuur. Al snel verwachten ze hun eerste kindje. Maar Grace is niet gelukkig. De omgeving lijkt haar op te slokken. Ze raakt steeds meer geagiteerd en haar gedrag wordt onberekenbaar. Jackson probeert Grace weer terug te winnen, maar weet niet goed hoe. DIE MY LOVE brengt een schokgolf teweeg door de combinatie van brute emotie, wanhopige liefde en een meeslepend sounddesign. De film werd geselecteerd voor de hoofdcompetitie van het Filmfestival van Cannes. 

Nabespreking
Mich Jonckheere en Ann Van Hellemont 

Meer info
Mich Jonckheere en Ann Van Hellemont,vrijwillig medewerkers Similes
michjonckheere@gmail.com
anvanhellemo@yahoo.com

Word lid van onze vereniging en neem telkens gratis of aan voordeeltarief deel aan onze activiteiten.

Heb je betalingsmoeilijkheden of ben je 35 jaar of jonger? Dan kan je kiezen voor het ticket aan reductietarief. Je hoeft hiervoor geen bewijs voor te leggen.

Sluiten