About Waarom een psychose niet zo gek is

Waarom een psychose niet zo gek is

Stijn Vanheule geeft a.h.v. zijn boek Waarom psychose niet zo gek is een heldere en hoopvolle kijk op psychose, herstel en de
ondersteuning van gezinnen en naasten. Ook de rol van biologische factoren en medicatiekomt aan bod.

Gastspreker

prof. Stijn Vanheule, hoogleraar klinische psychologie en psychoanalyse aan de universiteit van Gent en bestuurder PsychoseNet België. Hij schreef onder meer de boeken 'Waarom een psychose niet zo gek is' en 'Kopzorgen. Psychose begrijpen in 33 vragen'.

Meer info
Mich Jonckheere, michjonckheere@gmail.com

Word lid van onze vereniging en neem telkens gratis of aan voordeeltarief deel aan onze activiteiten.

Heb je betalingsmoeilijkheden of ben je 35 jaar of jonger? Dan kan je kiezen voor het ticket aan reductietarief. Je hoeft hiervoor geen bewijs voor te leggen.

Close